Created with WebWaveCMS


Współpracujemy z:

15 maja 2022
Tym razem powiemy co warto sprawdzać codziennie wieczorem zanim udacie się na odpoczynek. Takie postępowanie ułatwi życie Wam i Waszym współtowarzyszą podróży. Oszczędzicie dzięki temu wielu nieprzyjemnych sytuacji. Zapraszamy.
15 maja 2022
Tym razem pokażemy Wam jak samodzielnie założyć kit do wspomagania pracy sprzęgła w HD firmy Motorcycle Storehouse. Niewielki koszt, a uzyskujemy lekko pracują klamkę sprzęgła. Niektórzy będą bardzo cenić takie rozwiązanie, zwłaszcza jeżdżąc sporo po mieście. Zapraszamy.
15 maja 2022
Tym razem pokażemy Wam jak przewozić i wymienić linkę sprzęgła. Awaria przytrafiająca się dość często w motocyklach użytkowanych poza asfaltem. Zapraszamy!
24 kwietnia 2022
W tym odcinku pokażemy Wam jak prosto i bezpiecznie poradzić sobie z wymianą dźwigni sprzęgła i hamulca w warunkach polowych. Zobaczycie też jak zabezpieczyć się przed połamaniem dźwigni i gdzie przewozić zapasowe. Zapraszamy.
24 kwietnia 2022
Tym razem zaprezentujemy Wam, jak odpalić awaryjnie motocykl przy pomocy drugiego pojazdu, kiedy w Waszym motocyklu zabraknie prądu. Zapraszamy.
24 kwietnia 2022
Zapraszamy na pierwszy odcinek naszej nowej serii dotyczącej radzenia sobie w podróżach. Oczywiście głównie skupimy się na aspektach mechanicznych i drobnych awariach. Na pierwszy ogień podpowiemy Wam jak skompletować sobie narzędzia do motocykla.
27 marca 2022
Efekty strojenia gaźnika są bardziej niż satysfakcjonujące! Przyrost mocy i spadek spalania, do tego gładka i przyjemna jazda. Mówimy o kosztach takiego zabiegu. Zapraszamy!
20 marca 2022
Kolejny odcinek o strojeniu gaźnika w naszym HD. Tym razem pokażemy wam, co znaleźliśmy w naszym gaźniku i co planujemy z nim zrobić. Zaprezentujemy kilka popularnych i dostępnych kitów tuningowych. Zapraszamy!
13 marca 2022
Tym razem pokażemy Wam jak faktycznie wygląda skład mieszanki po „tuningu” wykonanym w Stanach. Dolane jest na maxa! Niech ma :)

Aktualności

Jesteśmy najlepsi

Aktualności

Aenean sagittis mattis purus ut hendrerit. Mauris felis magna, cursus in venenatis ac, vehicula eu massa. Quisque nunc velit, pulvinar nec iaculis id, scelerisque in diam. Sed ut turpis velit. Integer dictum urna iaculis vestibulum finibus. Etiam tempus dictum rhoncus. Nam vel semper eros. Ut molestie sit amet sapien vitae semper. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. 

15 maja 2022
Tym razem powiemy co warto sprawdzać codziennie wieczorem zanim udacie się na odpoczynek. Takie
15 maja 2022
Tym razem pokażemy Wam jak samodzielnie założyć kit do wspomagania pracy sprzęgła w HD

Uwaga! Konkurs z super nagrodami!

Sprawdź!

+48 512 09 88 89