Created with WebWaveCMS


Współpracujemy z:

23 listopada 2022
Tym razem testujemy amerykański pomysł na ADV, czyli motocykl Harley-Davidson Pan America. Zapraszamy! Szczegóły techniczne tutaj: https://www.harley-davidson.com/pl/pl...
23 listopada 2022
Zgodnie z obietnicą pozostajemy w temacie olejów do zawieszeń. Mówimy jak zatem wybrać olej do zawieszenia i czym się kierować. Niby proste, a jednak wiele osób niepotrzebnie sobie to utrudnia.
23 listopada 2022
Ponieważ po naszym odcinku „Pogromców Olejowych Mitów” dotyczącym olejów do zawieszeń pojawiła się pewna zagwozdka – w tym filmiku rozwalimy to na drobne i odpowiemy, jak to jest naprawdę z tymi olejami w zawieszeniach z klasycznym rozwiązaniem tłumienia. Z pomocą
23 listopada 2022
Czy bardziej gęsty olej utwardzi zawieszenie? Czyli kolejny mit dotyczący, tym razem, zawieszeń – a dokładniej olejów do nich wlewanych. Zapraszamy.
23 listopada 2022
Test włoskiego pomysłu na Adventure. Aprilia Tuareg 660, czyli bierzemy spaghetti na widelec. Zobaczcie co z tego wyszło. Zapraszamy.
23 listopada 2022
Tym razem opowiemy Wam, czy warto smarować łańcuch i jak radzić sobie z tym zagadnieniem, kiedy jesteśmy w trasie. Zapraszamy.
23 listopada 2022
Lor baczcie ile „ducha sportu” pozostało w 50-letnim sportowcu ze stajni Harley-Davidson. Na naszej hamowni mierzymy moc i moment, jaki drzemie w motocyklu Sportster Ironhead XLH 1000 z 1972 roku. Zapraszamy.
27 października 2022
W tym odcinku mówimy o tym, kiedy najlepiej wymienić olej w Waszych motocyklach. Zimą, wiosną? Zapraszamy do oglądania.
27 października 2022
Stajnia Motocyklowa testuje. Nowy cykl na naszym kanale, dotyczący testów przeróżnych rzeczy ze świata motocykli. Zapraszamy na pierwszy odcinek, w którym bierzemy na tapetę motocykl Yamaha Tenere 700 World Raid.

Aktualności

Jesteśmy najlepsi

Aktualności

Aenean sagittis mattis purus ut hendrerit. Mauris felis magna, cursus in venenatis ac, vehicula eu massa. Quisque nunc velit, pulvinar nec iaculis id, scelerisque in diam. Sed ut turpis velit. Integer dictum urna iaculis vestibulum finibus. Etiam tempus dictum rhoncus. Nam vel semper eros. Ut molestie sit amet sapien vitae semper. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. 

23 listopada 2022
Tym razem testujemy amerykański pomysł na ADV, czyli motocykl Harley-Davidson Pan America. Zapraszamy! Szczegóły
23 listopada 2022
Zgodnie z obietnicą pozostajemy w temacie olejów do zawieszeń. Mówimy jak zatem wybrać olej