+48 512 09 88 89

Sprawdź!

Uwaga! Konkurs z super nagrodami!

23 października 2023
Mamy Mistrzostwo! Mnóstwo emocji, gratulacji i dobrej energii. Ten sezon nie był łatwy ale
03 kwietnia 2023
Prezentujemy naszego ADV do 10 tysięcy złotych. Aktualizacja YAMAHA FZ 750, oraz Jankeskiego IRONHEAD.

Aenean sagittis mattis purus ut hendrerit. Mauris felis magna, cursus in venenatis ac, vehicula eu massa. Quisque nunc velit, pulvinar nec iaculis id, scelerisque in diam. Sed ut turpis velit. Integer dictum urna iaculis vestibulum finibus. Etiam tempus dictum rhoncus. Nam vel semper eros. Ut molestie sit amet sapien vitae semper. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas.

Aktualności

Jesteśmy najlepsi

04 sierpnia 2020

Ostatni weekend okazał się być rewelacyjnym dla zawodników naszego klubu SM CRT. Na Torze Poznań, podczas pierwszej rundy WMPP, zdobyli mnóstwo pucharów i nowych doświadczeń. Najbardziej cieszy nas jednak frekwencja naszych klubowiczów, w tym jakby nie patrzeć – trudnym okresie, za co, oczywiście, ogromnie wszystkim dziękujemy.

Największym z sukcesów naszych klubowiczów było pobicie dwóch rekordów Toru Poznań w poszczególnych klasach (jak wiadomo oficjalny rekord jest jeden i należy do najszybszego motocykla i kierowcy, którym oczywiście jest Pawel Szkopek #19).

Rekordy padły w klasach: Supertwin Poland Krzysztof "Dziki" Dzikowski zrobił w wyścigu rewelacyjny czas 1:46.485 Gratulujemy!

Ogromnym zaskoczeniem dla wszystkich był również czas zrobiony przez Michała Króla w klasie Classic 250 4t, który Hondką z lat 70 wykręcił rewelacyjne 2:10.158 pobijając tym samym czas zrobiony przez najbardziej utytułowanego polskiego zawodnika Pawel Szkopek #19.

Oczywiście poza rekordami toru posypały się puchary, zdobyte w ciężkiej walce a nie za obecność. Najwięcej zdobył Krzysztof "Dziki" Dzikowski jadący nie tylko dwóch klasach, ale również w dwóch teamach.

W klasie Sport 300 Krzysztof zdobył dwa razy drugie miejsce reprezentując barwy Niners Racing Team, a w klasie Supertwin Poland zdobył I miejsce w niedzielnym wyścigu tym razem w barwach Stajnia Motocyklowa Racing & Rally Team

W klasie Supertwin Poland rewelacyjnie pojechał również Tomasz Jagielski z teamu czteryslidery.pl zajmując dwukrotnie II pozycję.

Kolejny sukces zawodników z Niners Racing Team należy do Tabor #69 który zarówno w sobotnim jak i w niedzielnym wyścigu stanął na podium, zajmując odpowiednio III i II miejsce.Świetnie pojechali także reprezentanci naszego klubu w Wyścigowy Motocyklowy Puchar Polski Classic.

W najliczniejszej klasie – czyli Youngtimer 500 – rewelacyjne, II miejsce, zajął w niedzielnym wyścigu Krzysztof Sztuczka.Ostatnim z naszych pucharowiczów jest Michał Król, który wygrał niedzielny wyścig w klasie 250 4t, pozostawiając za sobą kilka motocykli z wyższych klas, w tym kilka dwusuwowych "przecinaków".

Gratulujemy również wszystkim pozostałym zawodnikom, ze specjalnym wyróżnieniem dla Maszczak Sławomir, który w trakcie robienia licencji zajął rewelacyjne, piąte miejsce w klasie Sport 300.

Na koniec podziękowania dla osób, bez których ani sezon, ani ta impreza – nie mogły by się odbyć. Ludzie ci wkładają ogromną pracę by inni mogli się bawić. Mowa oczywiście o organizatorach, osobach funkcyjnych itp itd.

Szczególne podziękowania należą się zwłaszcza dwóm osobom – czyli Jacek Molik i Magdalena Molik.

Liczymy, że pomimo trudnego roku – spotkamy się na następnej Rundzie WMPP.