+48 512 09 88 89

Sprawdź!

Uwaga! Konkurs z super nagrodami!

23 października 2023
Mamy Mistrzostwo! Mnóstwo emocji, gratulacji i dobrej energii. Ten sezon nie był łatwy ale
03 kwietnia 2023
Prezentujemy naszego ADV do 10 tysięcy złotych. Aktualizacja YAMAHA FZ 750, oraz Jankeskiego IRONHEAD.

Aenean sagittis mattis purus ut hendrerit. Mauris felis magna, cursus in venenatis ac, vehicula eu massa. Quisque nunc velit, pulvinar nec iaculis id, scelerisque in diam. Sed ut turpis velit. Integer dictum urna iaculis vestibulum finibus. Etiam tempus dictum rhoncus. Nam vel semper eros. Ut molestie sit amet sapien vitae semper. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. 

Aktualności

Jesteśmy najlepsi

06 marca 2019

Chcielibyśmy podsumować miniony weekend, kiedy to odbyły się największe targi motocyklowe w tej części Europy – Warsaw Motorcycle Show. Nie mogło nas tam zabraknąć. I tu należą się podziękowania redakcji Motocyklisty Magazynu Motocykli Klasycznych i ich redaktorowi naczelnemu – Jackowi Gamberze. To dzięki ich inicjatywie i rekomendacji nasz zespół otrzymał możliwośc takiej promocji. Serdecznie dziękujemy.

Gdy tylko dowiedzieliśmy się że jest miejsce dla naszego zespołu, zaczęły się gorączkowe przygotowania. Cały tydzień poprzedzający targi harowaliśmy jak woły, by nie zawieść Waszych oczekiwań i pokładanych w nas nadziei, by klasyki przyciągnęły jeszcze większą grupę zapaleńców.

Sprawny montaż stanowiska targowego i już od piątku rano byliśmy gotowi na przyjęcie pierwszych zwiedzających. Dogodna lokalizacja w tej samej hali gdzie były eksponowane inne klasyki oraz custom show, sprawiła że przez cały weekend odwiedzały nas tłumy zainteresowanych – sami oceńcie na zdjęciach.

Tak jak przypuszczaliśmy – wiedza na temat wyścigów klasyków w Polsce jest znikoma i tym bardziej konieczna jest promocja i edukacja wśród motocyklistów. Na targach zostaliśmy bardzo ciepło powitani przez innych wystawców, szczególnie miło było rozmawiać w innymi zawodnikami Pucharu i Mistrzostw Polski w wyścigach motocyklowych. Również oni z zaciekawieniem oglądali nasze motocykle i byli pod wrażeniem przygotowanego przez nasz zespół stoiska.

Pewnie od razu zwróciliście uwagę że wszystkie nasze motocykle pomalowane są jednakowo – to są barwy naszego zespołu wyścigowego, w tym sezonie będziemy bardzo mocno skupiać się nad podwyższaniem poziomu w zawodach klasyków i to nie tylko na kanwie rywalizacji sportowej.

Magda Racing #94 jak zwykle „błyszczał” i wciągał w dyskusję każdego kto na dłużej zawiesił wzrok na którymś z naszych motocykli. I już wiemy, że kilka kolejnych wyścigówek jest przygotowywanych do WMPPClassic a zawodnicy otrzymali wszelkie wskazówki jak zacząć się ścigać.

Pytania, które otrzymywaliśmy, były natury wszelakiej: jaki motocykl wybrać i co jest konieczne by został dopuszczony do wyścigu, jak zostać zawodnikiem, co to jest licencja wyścigowa. Bardzo się cieszyliśmy z konkretnych pytań dotyczących regulaminów – bo to świadczy o Waszym zaangażowaniu. Dużym zainteresowaniem cieszył się CB CUP – nowy Puchar Markowy wewnątrz Wyścigowego Motocyklowego Pucharu Polski Classic. Wiele osób było pod wrażeniem tworzenia tak silnej i wyrównanej klasy w wyjątkowo krótkim czasie. Na uwagę zasługują w szczególności działania Mileny i Pawła ze Szkoleń Motocyklowych – dzięki nim grupa Pucharu Markowego jest tak silna. Jeśli widzieliście filmy youtube z weekendów garażowych, rozbiórkę i składanie silników do wyścigów – to wiecie o czym mowa. Jeśli nie – zapraszamy na nasz kanał – oceńcie sami.

Na koniec mamy dla Was niespodziankę: będziemy dążyć do tego, by na każdej dużej rundzie WMPPClassic pojawił się jakiś VIP jako zawodnik. Marek Szkopek już potwierdził chęć uczestnictwa w naszych zawodach – a my zobowiązaliśmy się że przygotujemy i udostępnimy konkurencyjny motocykl. Bardzo byśmy chcieli, by ta inicjatywa była cykliczna. Mamy więc nadzieję, że kolejni utytułowani zawodnicy przyłączą się do zabawy i pokażą jak fajne jest ściganie się na klasykach.

 

Podziękowania:

Ptak Warsaw Expo

Warsaw Motorcycle Show

Świat Motocykli

Ride to be

Retro Rescue

Wójcik Racing Team

Rychlik Racing Team

Marek Szkopek Micro #33

Pawel Szkopek #19

Flying Buffs

Ola Kutz

Durynek Racing Team

Polish Vespa Racing Team

Polski Związek Motorowy

MotoKenner Racing Team

Stajnia Motocyklowa

 

Szczególne podziękowania dla: Pawła, Mileny, Maćka, Bartka, Lamy i Magdy – którzy to poświęcili swój czas by Klub zaprezentował się na targach. Oni przygotowali motocykle, przygotowali materiały oraz zbudowali, zdemontowali stanowisko no i milion innych rzeczy, które są bardzo istotne, ale nikt o nich nie pamięta.

 

PS. Pozdrowienia dla pięknych i miłych hostess które dodały odrobiny piękna do kilku zdjęć, które wykonaliśmy na koniec targów.

 

Warsaw Motorcycle Show 2019


Współpracujemy z:

Created with WebWaveCMS